TWARZ

Naturalne kosmetyki do twarzy – Oczyszczanie, tonizowanie, nawilżanie i inne zabiegi pielęgnacyjne to droga do nieskazitelnej, zdrowej skóry. Naturalne, dobrane do potrzeb cery kosmetyki usuną bakterie i zanieczyszczenia, opóźnią procesy starzenia, pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, zapewnią prawidłowy poziom nawilżenia, a co więcej, przywrócą skórze blask i jednolity koloryt
Ekologiczna pielęgnacja twarzy ‒ nasza oferta – Kosmetyki do twarzy to ważna część naszej oferty – oferujemy kremy, olejki, mydła, balsamy i inne preparaty ‒ wszystkie o naturalnym, przyjaznym dla skóry składzie ‒ bez substancji uczulających. Zawarte w kosmetykach oleje, ekstrakty roślinne, zioła i witaminy pozytywnie wpłyną na kondycję cery, a co za tym idzie, na nasze samopoczucie i pewność siebie.

Oferujemy kosmetyki przeznaczone do skóry suchej i odwodnionej, tłustej, zniszczonej przez trądzik, egzemę czy łuszczycę, jak również do skóry normalnej czy wrażliwej. Kosmetyki dostępne są w gustownych, ekologicznych opakowaniach.

Wyświetlanie 1–12 z 37 wyników